Травматологія

ТРАВМАТОЛОГІЯ

Отримання різноманітних травм таких як вивихи, переломи і удари – є поширеним явищем, в наслідок чого люди звертаються до лікарів ортопедів-травматологів. В наслідок травм виникають сильні болі, блокується робота пошкоджених кісток, обмежується можливість в пересуваннях і часто паралізуються руху.
Травматологія вважається популярним напрямком в сучасній медицині. При деяких травмах потрібно амбулаторне лікування. За допомогою такого характеру можна звертатися в медичний центр «Медіол». У нас працюють грамотні фахівці і надається комплекс відповідних послуг. Наш центр спеціалізується на лікуванні хворих з проблемами хребта і суглобів, яке надається досвідченими лікарями ортопедами-травматологами, вертебрології. У нашому центрі в максимально комфортних умовах можна отримати допомогу при травмах і пройти лікування щодо подальшого відновлення.

Особливості сучасної травматології

Походження травм буває найрізноманітнішим. Це можуть бути хронічні, придбані проблеми. Наприклад, хтось просто йшов по вулиці, послизнувся на льоду, зламав ногу або руку. Все це неприємно, вимагає особливого підходу до лікування.

Наш медичний центр стає гідним вибором для лікування, тому як у нас працюють досвідчені фахівці у сфері травматології, застосовуються сучасні методики і пропонується комплекс реабілітаційних процедур. Все це позитивно впливає на швидкість одужання і відновлення.

Грамотний підхід до усунення травм і наслідків дозволяє повернути організму втрачені функції, працездатність. Якщо звернутися до фахівців невисокого рівня кваліфікації, можна не тільки не вилікувати травму, але навіть погіршити свій стан. Відомо чимало випадків, коли після допомоги некомпетентних лікарів пацієнти стикалися з серйозними ускладненнями. На здоров’ї економити не варто. Сучасний центр медичної допомоги пропонує повний комплекс необхідних послуг в області травматології.

Травматологічна допомога в амбулаторії

Цей варіант поширений, якщо характер травми не є занадто серйозним. При деяких ушкодженнях потрібно виключно стаціонарне лікування, але часто можна обійтися і амбулаторним.
Амбулаторне лікування можливе призначати при:

 • неглибоких ранах м’яких тканин і незначних забоях різних частин тіла при задовільному загальному стані потерпілого;
 • ушкодженнях зв’язок великих суглобів кінцівок;
 • закритих переломах малих сегментів без зміщення.

Основні послуги, які виявляються в рамках травматологічної допомоги:

 • Консультації лікарів ортопедів-травматологів.
 • Проведення потрібних діагностичних обстежень.
 • Закрите вправлення вивихів.
 • Накладення гіпсових пов’язок і скотч-каста
 • Фізіотерапевтичні процедури.
 • Призначення медикаментозного лікування.
 • Лікувальні відновлювальні масажі.
 • Підбір комплексу вправ відновленню після переломів

Дуже важливо грамотно діагностувати проблему і підібрати якісну лікувальну методику. Під час консультації відбувається огляд і оцінка стану м’яких тканин, суглобів, хребта, зв’язок і т.д. Лише після проведення діагностики та визначення особливостей травми пацієнтам призначається амбулаторне лікування досвідченими фахівцями.
Ми маємо досвід у наданні таких послуг і гарантуємо відмінну якість і конкурентні ціни. Наші висококваліфіковані лікарі травматологи мають величезний досвід і підберуть ідеальний формат лікування, який допоможе в амбулаторних умовах максимально швидко вилікуватися, повністю відновитися після отримання неприємної травми різного характеру.